5 Tipů, jak dosáhnout vysněné postavy!

5 TIPŮ, JAK DOSÁHNOUT VYSNĚNÉ POSTAVY!

 Fitday%20postava

KRABIČKÁM SE NEVYHNETE

Pokud chcete dosáhnout vysněné postavy, krabičkám se nevyhnete. Pravidelnost a stálý přísun živin během celého dne je zásadní pro vaše tělo, stejně jako rozložení makroživin (bílkovin, sacharidů a tuků) do svého jídelníčku - denního příjmu. Jste přesně to, co jíte!

 

POMOŽTE SI DOPLŇKY STRAVY

Pokud budete toužit po mírném nebo velkém osvalení, budete muset konzumovat velké množství bílkovin, aby jste měli z čeho růst - regenerovat. Určitě je vhodné zařadit příkladně proteinové nápoje, které nezatěžují trávení a mají rychlou vstřebatelnost živin.

Tyto produkty můžete zakoupit v našem e-shopu!

Neméně důležité jsou vitamíny a minerály, jelikož nejsme schopni z dnešního upraveného a ,,umělého’’ ovoce a zeleniny vytěžit to, co dříve nebo ze své zahrádky. Tělo totiž nerozezná přírodní a syntetický vitamín, proto je třeba tyto vitamíny a minerály doplnit pro správnou funkci svého organismu.

 

BEZ POHYBU TO PŮJDE, ALE NE TAK, JAK BY JSTE CHTĚLI

Pokud si nastavíte správně jídelníček a nebudete mít pohyb, i tak vám kila půjdou dolů. Je třeba ale své svaly zpevnit, posílit. Navíc se tuku budete zbavovat daleko rychleji a vaše postava se bude formovat do krásných tvarů a křivek. Bohužel je třeba si říci, že čím více tomu dáte, tím více toho dostanete na zpět. S ovladačem na klíně to nebude úplně to pravé.

 

NEJVĚTŠÍ NEPŘÍTEL, JSI TY SÁM

Přijdou chvíle, kdy vaše tělo nebude chtít růst, hubnout atp. tohle období je nejdůležitejší a rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu. Ušli jste takovou cestu aby jste to teď vzdali? Já teda ne! Pozitivní mysl a psychická pohoda je jeden z nejdůležitejších faktorů vůbec. Dělejte si progresové fotky a podívejte se, jakou cestu jste ušli. Pokud se vám nelíbí to co vidíte v zrcadle, změňte to!

 

ZKOUŠEJTE NOVÉ VĚCI, TRÉNINKY I POTRAVINY

Neexistuje věc, kterou není možnost nevyzkoušet, ať je to tréninkový princip nebo nutriční plán. Nakonec třeba zjístíte, že jste se díky změně stereotypu dostali zase o kousek dále. Vše je dnes o zkušenostech, nejen ve sportu, práci ale v celém našem životě. Zkušenost je to co dostaneš, když nedostaneš to co chceš!