Náš příběh

Začínali jsme doma v kuchyni, kde jsme si vyráběli testovací vzorky.

Dnes fungujeme v prvorepublikové továrně s moderní výrobní linkou.

Molnárovi
stavba


Příběh Jitky a Jakuba

On byl bankéř, ona milovnice zdravé výživy. Jakub, který dojížděl za prací do Ostravy, neměl na jídlo moc času, to vedlo k nezdravému stravování a nárůstu hmotnosti. Jitka se již od mládí zajímala o zdravý životní styl, a proto se s Jakubem rozhodli pro změnu. Při snaze o zdravé stravování neustále naráželi na chemicky zpracované potraviny. V moment kdy zjistili, že to v obchodech nepůjde, započali svou vlastní cestu. laborator

Hledání zdravých potravin přivedlo mladý pár na veganský způsob života. Středem jejich zájmu se staly rostlinné bílkoviny, problémem však byla dostupnost. Nakonec ale uspěli a začali si tvořit vlastní snídaně a svačinky, plné živin a rostlinných bílkovin. Neustálé ladění jídelníčku a hledání nových alternativ vedlo k touze podělit se o své poznání s ostatními.

V roce 2012 tak přišel zásadní krok, a to nelehká cesta k vlastnímu podnikání, vlastním produktům. Nakonec se Fit-day stal skutečností a mladý pár kráčel vstříc úspěchu.

V malebných prostorách prvorepublikové továrny tak dnes najdete již úspěšné podnikatele. Od skromných začátků, kdy pro vás dnem i nocí navrhovali designové etikety, testovali nové produkty a balili pro vás zásilky už uplynul nějaký ten čas. Přestože naše výrobky distribuujeme do více než 18 zemí světa, na naší kvalitě ani zápalu jsme nic neubrali.

A co chystáme ve Fit-day dnes? Hlavní změnou je přechod na jemný mikronizovaný protein, inovace receptury a širší nabídka příchutí. Naše produkty tak budou nejen chutnější, ale také srovnatelné s živočišnými proteiny. Zkrátka se máte na co těšit.

veletrh

S Fit-day jsme si splnili náš sen a věříme, že naše produkty vám pomáhají plnit ty vaše.

Jitka & Jakub

Podívejte se na YouTube video