Náš příběh

fit-day Molnár

On byl bankéř, ona milovnice zdravé výživy. Jakub, který dojížděl za prací do Ostravy, neměl na jídlo moc času, to vedlo k nezdravému stravování a nárůstu hmotnosti. Jitka se již od mládí zajímala o zdravý životní styl, a proto se s Jakubem rozhodli pro změnu. Při snaze o zdravé stravování neustále naráželi na chemicky zpracované potraviny. V moment kdy zjistili, že to v obchodech nepůjde, započali svou vlastní cestu.

Hledání zdravých potravin přivedlo mladý pár na veganský způsob života. Středem jejich zájmu se staly rostlinné bílkoviny, problémem však byla dostupnost. Nakonec ale uspěli a začali si tvořit vlastní snídaně a svačinky, plné živin a rostlinných bílkovin. Neustálé ladění jídelníčku a hledání nových alternativ vedlo k touze podělit se o své poznání s ostatními. 

V roce 2012 tak přišel zásadní krok, a to nelehká cesta k vlastnímu podnikání, vlastním produktům. Nakonec se Fit-day stal skutečností a  mladý pár kráčel vstříc úspěchu.

V malebných prostorách prvorepublikové továrny tak dnes najdete již úspěšné podnikatele. Od skromných začátků, kdy pro vás dnem i nocí navrhovali designové etikety, testovali nové produkty a balili pro vás zásilky už uplynul nějaký ten čas. Přestože naše výrobky distribuujeme do více než 18 zemí světa, na naší kvalitě ani zápalu jsme nic neubrali.

S Fit-day jsme si splnili náš sen a věříme, že naše produkty vám pomáhají plnit ty vaše.

Jakub a Jitka