Aik a Johanka

Aik a johanka-min

Aik a Johanka

youtubeři/cestovatelé

Sleduj Aika a Johanku na:
 

Vaše začátky s cestováním a vaše první větší cesta?

My se asi za velké cestovatele tolik nepovažujeme. :) Obecně jsme spíš dva do života nadšení lidé, kteří se skrz videa snaží předat světu co nejvíce radosti, zajímavých informací a hlavně humoru! Toho není nikdy dost. :) Teď jsme po cestách v USA a Asii zakotvili na delší dobu v Austrálii a tady je to fakt jízda!

Jakou máte zkušenost se společností Fit-day a produkty?

Když se nám poprvé Fit-day ozval, říkali jsme si, proč produkty nevyzkoušet a nezjistit víc. Nikdy totiž nejdeme do spolupráce, pokud produktům sami nevěříme. Produkty Fit-day a hlavně celá myšlenka firmy se nám ale zalíbila. Líbí se nám, že jdou do všeho naplno, tak jako my. :)

Staly se někdy Fit-day produkty součástí vaší každodenní rutiny?

Na našich roadtripech po Austrálii nám už několikrát zachránily nemilou situaci, kdy nás přepadl hlad a potřebovali jsme ho rychle zahnat. Jako u většiny žen, když dostane Johanka hlad, je třeba být na pozoru! :D To je samozřejmě legrace, ale mít po ruce na cestách a při hektických dnech protein je super, protože ne vždycky má v takových situacích člověk čas hledat, kde koupit něco dobrého, vydatného a hlavně zdravého k snědku.

Jak si užíváte společné natáčení a slávu na sociálních sítích?

Natáčení si užíváme moc, je to ta zábavná stránka naší práce. Na druhou stranu hodiny střihu a práce u počítače, to je ta strana odvrácená. :D Od "slávy" na sociálních sítích jsme sem ke klokanům tak trochu utekli. :D Je úžasný v Česku potkávat lidi, kteří sledují naši tvorbu a pokecat s nimi, ale ne vždycky je pro to "selfíčko" ta vhodná situace. Občas chcete mít svůj klid a nemít neustále pocit, že vás někdo sleduje, obzvlášť pak v pátek večer. :D Takže tu anonymitu zde si docela užíváme.

Jakou máte motivaci, co vás žene vpřed?

Motivací máme hodně, ale jednou z hlavních bude určitě chuť vytřískat ze života, co nejvíc to jde! :) A na to je hlavně Aik expert.

Jaké máte společné plány a cíle?

Aktuálně je v plánu hlavně prozkoumat Austrálii křížem krážem a natočit z ní co nejvíc zábavných a zajímavých videí. Začínáme se teď taky soustředit na náš celoživotní sen a cíl - natočit plnohodnotný film. K němu ale budeme nejdříve potřebovat najít ten správný tým lidí, což se nám doufáme podaří.