Nahoru
Další produkty
24 položek celkem

Pokud máte rádi pohyb, proteinové nápoje Fit-day si přímo zamilujete. Můžete je využít pro doplnění bílkovin před výkonem i po něm, k udržení a růstu svalové hmoty. Avšak nemusíte být pouze zarytým vyznavačem sportu. Díky přírodnímu složení si na své přijdou vyznavači zdravé stravy, vegani nebo vegetariáni.

V této kategorii najdete také proteinové koláče pro snadné pečení.

Naše řada proteinů je rozdělena do tří sekcí dle využití. 

Řada Protein Active - Aktivní životní styl, skupinové cvičení, pilates nebo třeba jóga. Přesně pro tyto druhy sportu byl stvořen protein active. Po každém tréninku dodá tělu potřebné bílkoviny a energii, navíc s obsahem výborného kokosového mléka. S našimi nápoji už vám zkrátka pocit hladu nehrozí.

Řada Protein Performance - speciálně navržena pro výkonnostní sportovce, které už nebaví chuť umělých dochucovadel, ale očekávají výkon. Proteinové nápoje na přírodní bázi, dodají potřebné bílkoviny a navíc skvěle chutnají. 

Řada Protein Premium - nabízí produkty s původní recepturou Fit-day, která byla díky novým a modernějším technologiím přivedena k dokonalosti. Se specializovaným mikronizovaným proteinem je tak vstřebatelnost ještě lepší, ideální pro plnohodnotnou náhradu bílkovin během dne. Obohaceno o vitamín B12.