Agáta Hanychová

agata-2

Agáta Hanychová

Herečka/Moderátorka

Sleduj Agátu na:
 

Mé kariérní začátky a první úspěch.

Můj první úspěch byl v roce 2005, kdy jsem se umístila na druhém místě v soutěži krásy Miss ČR. Největším úspěchem v životě jsou mé děti a to, že jsem hlavně máma!

Jakou máte zkušenost se společností Fit-day.cz?

Skvělou! Začala jsem s Fit-day spolupracovat před půl rokem a velice mě zaujaly jejich produkty a hlavně přírodní složení. Naprostou bombou je, že jsou bez přidaného cukru. Dlouho jsem hledala produkty pro udržení váhy a konečně jsem je našla.

Jaký produkt Fit-day máte nejraději?

Jasně že růžový shaker. Mám více favoritů ale nejvíce mi chutná kokosový koktejl s příchutí jahody - kousky lyofilizovaného ovoce jsou bezkonkurenční. Mým dalším oblíbencem je smoothie Long life pro jeho výbornou chuť.

Jak vypadá Váš běžný den a jak se připravujete na natáčení?

Ranní rutina spočívá v tom, že hned ráno nachystám snídani dětem. Po snídani sednu do auta a odvezu Miu do školky a Kryšpína do školy. Během toho co jsou děti pryč pracuji a snažím se toho stihnout co nejvíce do doby než je opět ze školky a školy vyzvednu a trávíme čas spolu. Však to znáte domací úkoly, vaření, praní, uklízení.. a pořád dokola, nic zvláštního co by jiná máma nedělala. Na natáčení se nijak zvlášť nepřipravuji. Nic speciálního nedělám, to co dělá asi hodně lidí, když jde do práce a to, co vyžaduje zrovna dané natáčení.

Jakou máte motivaci?

Mou největší motivací je rodina. Prioritou není mít doma uklizeno ale to, abych ušetřený čas věnovala dětem.

Jaké máte cíle?

Vychovat z mých dětí dobrý lidi a být dobrá máma! Také vést šťastný a spokojený život a mít zdravou rodinu.