Vánoce! Kousek zdraví pod stormeček pro všechny.

VÁNOCE… KOUSEK ZDRAVÍ POD STROMEČEK PRO VŠECHNY

Tip na netradiční, ale fajnový dárek… ☺

 

A jsou tu zase. Ty nejkrásnější svátky roku, kdy se schází rodiny a přátelé. Svátky, na které se těší jak malí, tak vlastně i ti velcí… Každý z nás se na Vánoce dívá jinak, jinak je prožívá. Někdo spíše z duchovního, biblického pohledu narození Krista, jiný je zase vnímá spíše jako dny, kdy je možné se sklidnit, prožít krásné chvíle s těmi nebližšími, krásné a pohodové chvíle se všemi, které máme rádi…  Vánoční čas plný radosti, kouzel, pohádek, obdarovávání se navzájem… Ježíšek, a to nejen pro děti – dárky a radost.

I když je fakt, že člověk kolem sebe také často slyší:

 „Co jim mám koupit? Vždyť všechno mají…“ 

„Tohle už dostali minule, tohle taky…“ 

„Jéje! Co s tím?!“

A najednou jsou tu nervy! Horor! Dárky! To zase bude v obchodech narváno! Hlava na hlavě, každý bude lítat a shánět co může! Navíc, kdy?! Není čas, plno práce, vánoční úklid… „To to zase budu shánět na poslední chvíli! To zase budou nervy!“… „Ach, ty Vánoce…“

Co s tím?!

Co byste řekli na něco, co Vám „vydrží…“ něco, o čem víte, že to rozhodně tomu druhému pomůže, že je to zdravé a dobré… něco, by mohlo toho druhého potěšit nebo alespoň zaujmout… něco, co i vypadá velice dobře, něco netradičního, jiného?!... něco, co může mít a vyzkoušet jak malá Anička, tak i děda?

Pokud budete chtít, zkuste se od úterý 22. listopadu podívat na slevomat.cz a tam naleznete akční nabídku Fit-day produktů zdravého životního stylu – proteinů a smoothie

Energie, nebo taky příchuť léta a tropů… vzpomínku na teplé dny, která Vás zahřeje a posilní i v zasněženém a mrazivém Vánočním čase! 

 

Možná, že jste o tom ještě neslyšeli, možná, že už ano… Každopádně, proč to nezkusit?! Žádné starosti, žádné hledání a lítání po obchodech, žádné přemýšlení o tom: „Co zase komu koupit?!“ 

Tak pojďte, podívejte se a vyzkoušejte! Naše ochutnávková balení jsou tu jen pro Vás! Určitě si každý z Vás vybere svoji příchuť, prostě to, co Vám bude chutnat!

Tak pozor!

OD ÚTERÝ 22. LISTOPADU FIT-DAY EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ AKCE NA SLEVOMATU.CZ!

FIT-DAY PRODUKTY ZA NEUVĚŘITELNÉ CENY VE „VÁNOČNÍM BALENÍ“ A S „VÁNOČNÍ NÁLADOU“, AŽ K VÁM AŽ DOMŮ!

 

4465149-294bbb

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení