Fit-day Moringa prášek BIO 100 g

99 Kč
Vyprodáno

Skvělý doplněk stravy, vhodný pro každého, kdo chce dopřát svému tělu kvalitní výživu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to Moringa?

Seznamte se s moringou. Jemný zelený prášek, který je přímo nabitý živinami. Získává se z tropických stromů, které najdete zejména v Indii, Africe nebo na Madagaskaru.

A čím je tato rostlina tak speciální? Její listy jsou velice vzácné, bohaté na řadu živin. Ty se následně vysuší a zpracují do prášku, který můžete využít k nejrůznějším účelům. Ať už pečete koláč, chystáte kaši ke snídani nebo chcete ozvláštnit váš protein, náš moringa prášek vám přijde vhod.

Proč si zakoupit Moringa prášek?

Další z řady Superfood, který nesmí být opomenut. Moringa se skvěle se hodí při detoxikačních kůrách, fyzickém i psychickém vypětí nebo jako doplněk pro obohacení, do veškerých proteinů a smoothies.

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je Moringa určena?

Superpotravina vhodná nejen pro sportovce. Naše moringa si najde cestu k veganům, vegetariánům, nadšencům do diet nebo k dětem. Díky unikátnímu složení osloví všechny napříč generacemi a přispěje k normální funkci organismu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg