Fit-day Lucuma BIO 100 g

179 Kč
Vyprodáno

Říká se jí zlato Inků, ale známější je pod jménem Lucuma. Žlutá plodina, plná nejen prospěšných živin. Díky vanilkové až oříškové chuti je hojně využívána v cukrářství a nyní si s ní můžete osladit život i vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je Lucuma?

Ovoce až z dalekých And si zamilujete díky své lahodné chuti, pro kterou se výborně hodí do přípravy sladkých pokrmů, na pečení či doslazení smoothie. Je to přírodní sladidlo, avšak s obsahem rostlinných cukrů, které nezatěžují organismus. Kromě toho je lucuma bohatá také na vlákninu. Tím prospívá nejen vašemu zažívání, ale také vašemu zraku.

Pro svou krémovou konzistenci je plošně využívána ve zmrzlinářském průmyslu. Stačí tedy lžička lucumy a jakýkoliv pokrm získá podstatně vyšší hustotu.

Proč zakoupit Lucuma prášek?

Hledáte alternativní sladidlo s prospěšnými vlastnostmi pro váš organismus? Pak vsaďte na lucumu, která si vás získá svou jedinečnou chutí, s vysokým obsahem vlákniny.

  • přírodní sladidlo s vanilkovo-ořechovou chutí

  • zdroj vlákniny

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je Lucuma určena?

Lucumu ocení každý milovník sladkého nebo nadšenec do aktivního životního stylu. Pro svůj rostlinný původ se skvěle hodí pro veganskou a vegetariánskou kuchyni nebo celiaky a alergiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg