Fit-day Konopný protein BIO 100 g

159 Kč
Vyprodáno

Kvalitní rostlinná bílkovina v BIO kvalitě. Bez laktózy a lepku je tak protein skvělým doplňkem pro sportovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je konopný protein?

Další z řady rostlinných proteinu, který se skvěle hodí pro váš organismus. Nejen, že stojí na stejné výživové úrovni jako maso, ale navíc je přímo nabitý živinami.

Ať jste celiak, sportovec nebo nadšenec do zdraví, ve svém jídelníčku určitě najdete místo pro tuto Superpotravinu. Skvěle se hodí před výkonem i po něm, do pečení, smoothie nebo jako doplněk při redukčních dietách.

Díky přírodnímu složení a vysokému obsahu živin vás přímo nabije energií.

Proč zakoupit konopný protein?

Hledáte vhodnou alternativu za maso, ale veškeré rostlinné doplňky trpí zvláštní chutí? Vyzkoušejte náš konopný protein, který je plný živin, vhodný pro celiaky i alergiky, navíc s vysokým obsahem bílkovin.

  • Přírodní zdroj kvalitního proteinu
  • Vhodné pro bezlepkovou dietu
  • Veganská, vegetariánská potravina
  • Dávka energie pro organismus

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je konopný protein určen?

Protein se skvěle hodí pro zpestření stravy, pro alergiky či sportovce po velké fyzické zátěži. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, které najdeme v každé buňce v těle, hrají velice důležitou roli ve fungování našeho organismu. Při pravidelném doplňování těchto složek si člověk udržuje hormonální rovnováhu a zachovává zdravý vhled pokožky.

Všestranná Superpotravina, s vysokým podílem bílkovin a širokým využitím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.27 kg