Fit-day Chia semínka BIO 100 g

69 Kč
Vyprodáno

Přírodní surovina s jedinečnými vlastnostmi, kterou ve svém jídelníčku určitě oceníte. Semínka plná živin jsou skvělá nejen pro sportovce, ale pro každého, kdo chce obohatit svou stravu a svůj organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co jsou to Chia semínka?

Nenápadná semínka ze Šalvěje hispánské, ovšem s pozoruhodnými vlastnostmi. Bylinu znali už dávní Aztékové, teď se s ní seznamte vy. Tato superpotravina vám učaruje zejména pestrým složením a širokým využitím.

Mezi její hlavní výhody patří:

  • zvýšení psychické koncentrace

  • vysoký podíl vlákniny

Proč si zakoupit Chia semínka ?

Chia semínka jsou oblíbená nejen díky svému vysokému obsahu živin, ale hlavně z důvodu unikátní schopnosti vázat na sebe vodu. Dokáží tak zvětšit svůj objem až 12x. Tato hydrofilní vlastnost byla v minulosti využívána u indiánských běžců, dnes najde široké uplatnění v mnoha sportech, ale také při běžném životě pro udržení vitality organismu.

Odstátá semínka ve sklenici nebo lahvi dají vzniknout gelu, který se dobře konzumuje. Následně se tak postupně semena tráví a dodávají organismu vodu během výkonu nebo při náročném dni. Nedochází tak rychlému překyselení svalů a pocitu únavy.

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho jsou Chia semínka určena?

Produkt zaujme všechny nadšené sportovce, před výkonem i po něm, ale díky vysokému obsahu vlákniny také všechny aktivně žijící jedince.

Možnosti využití:

  • vhodné do pečení

  • jen tak na ozvláštnění chuti vašeho smoothie

  • hydratující sportovní drink

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.26 kg