Fit-day Baobab BIO 100 g

99 Kč
Vyprodáno

Plody jednoho z největších stromů světa zpracované do prášku plného živin. Vyzkoušejte přírodní ingredienci se skvělými vlastnostmi a snadným vstřebáváním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to Baobab prášek?

Strom života nebo také Baobab patří mezi nejmohutnější dřeviny světa. Lidé již po staletí obdivují nejen jeho velikost, ale také schopnosti, kterými disponuje. Asi nejznámější je jeho tlustý kmen, který nemá letokruhy a fotosyntetickou vrstvou, která dokáže zpracovávat sluneční světlo na energii.

Baobab tedy dokáže přežít i v měsících, kdy nemá listy. K tomu všemu kmen slouží jako rezervoár vody. Tloušťka kmene se tak mění v závislosti na obdobích dešťů a sucha, kdy se šířka mění až v rozmezí několika desítek centimetrů.

Samotné plody pak dorůstají velikosti avokáda či melounu, mají tvrdý, suchý povrch, ukrývající fazolovité semena. Ty si můžete vychutnat ve formě prášku, který vám nyní přinášíme.

Ten je bohatý na vysoký podíl antioxidantů, s 3x vyšším obsahem vitamínu C než pomeranč, s 2x vyšším obsahem vápníku než mléko a prokazatelnými účinky na boj proti diabetu 2. typu.

Proč zakoupit Baobab prášek?

Ochutnejte superpotravinu, která je opravdu unikátní. Prášek, který můžete přidat do smoothie nebo snídaně vám dobije energii. Je to tak nejen silný antioxidant, který má dvakrát vyšší obsah prospěšných látek než borůvky, ale ideální pomocník při detoxikaci organismu.

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je Baobab prášek určen?

Chcete podpořit svůj sportovní výkon nebo odlehčit tělu po náročné večeři? Pak vyzkoušejte náš prášek z Baobabu, který je plný živin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg