Fit-day Santiagova fast dieta na 30 dní (144 porcí)

3 786 Kč
Vyprodáno

Zrychlená verze diety, za zvýhodněnou cenu rozdělená pouze do dvou fází, trvající jen 30 dní. Přirozené, ale efektivní hubnutí díky osvědčené metodě, plné poctivých surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to Santiagova dieta?

Redukční program, který má za úkol nastartovat spalování tukových zásob a vyrýsování svalové hmoty, bez zbytečného hladovění a jojo efektu. Díky propracovanému dietnímu plánu v kombinaci s našimi produkty budete neustále zažívat pocit sytosti, a chuť na sladké tak nebude mít šanci.

Jedinečný dietní program pouze nesníží vaši hmotnost. Recepty v přiložené e-knize lze využívat i po skončení diety, a zařadit tak do svého jídelníčku vyšší obsah luštěnin, ovoce a zeleniny.

Proč zvolit Santiagovu dietu?

Unikátní, ale také jednoduchý program, který spolu s e-knihou poskytne návod jak se v průběhu diety zdravě a chutně stravovat. Navíc v kombinaci s Fit-day proteinovými nápoji zaženete chuť na sladké a podpoříte spalování vašeho organismu.

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je Santiagova dieta určena?

Náš program ocení všichni ti, kdo trpí nadváhou a hledají jednoduchou, ale účinnou dietu s přesahem do budoucna. Santiagova dieta je revoluční procedura, která ukazuje efektivní cestu k vysněné postavě s pomocí ovoce a zeleniny.

Jak dieta funguje?

Celkový proces je velice jednoduchý a není tedy nutné dodržovat složité návody a postupy. V první fázi obdržíte kromě vypsaných produktů také e-knihu, která obsahuje nejen každodenní plán stravování, ale také recepty na dvě hlavní jídla denně.

V rámci Santiagovy diety začnete ráno lahodným proteinovým nápojem a navážete zeleninovou nebo ovocnou svačinkou. Oběd už bude ve vaší režii s pomocí našich e-knihy. Následuje další lehká proteinová svačinka. Večeři si připravíte dle přiložených receptů a den zakončíte druhou večeří v podobě Fit-day proteinového nápoje.

S tímto jednoduchým denním jídelníčkem zahájíte efektivní spalování, a můžete tak kráčet vstříc vaší vysněné figuře.

Co konzumovat a jaké potraviny omezit?

 

Balíček obsahuje:

1x Protein performance čokoláda 900g (30 porcí)

1x Smoothie mango-malina 900g (30 porcí)

1x Smoothie banán-čokoláda 900g (30 porcí)

1x Protein performance natural 900g (30 porcí)

1x Fit-day Skořicový koláč 600g (20 porcí)

2x Smoothie banán-kokos 30g (2 porce)

2x Smoothie špenát-banán 30g (2 porce)

1x Fit-day Shaker transparentní 600ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Santiagova dieta
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 6.2 kg