Fit-day Santiagova dieta 3. fáze 31.-60. den (84 porcí)

Poslední fáze programu, která napomáhá k dosažení cílové váhy. Po dokončení této fáze by měl být jedinec schopen sám připravit vhodná jídla a udržet si dosaženou hmotnost.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
2 157 Kč 2 157 Kč / 1 ks
Kategorie: Santiagova dieta
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 3.6 kg
Položka byla vyprodána…

Co je to Santiagova dieta?

Redukční program, který má za úkol nastartovat spalování tukových zásob a vyrýsování svalové hmoty, bez zbytečného hladovění a jojo efektu. Díky propracovanému dietnímu plánu v kombinaci s našimi produkty budete neustále zažívat pocit sytosti, a chuť na sladké tak nebude mít šanci.

Jedinečný dietní program pouze nesníží vaši hmotnost. Recepty v přiložené e-knize lze využívat i po skončení diety, a zařadit tak do svého jídelníčku vyšší obsah luštěnin, ovoce a zeleniny.

Proč zvolit Santiagovu dietu?

Unikátní, ale také jednoduchý program, který spolu s e-knihou poskytne návod jak se v průběhu diety zdravě a chutně stravovat. Navíc v kombinaci s Fit-day proteinovými nápoji zaženete chuť na sladké a podpoříte spalování vašeho organismu.

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je Santiagova dieta určena?

Náš program ocení všichni ti, kdo trpí nadváhou a hledají jednoduchou, ale účinnou dietu s přesahem do budoucna. Santiagova dieta je revoluční procedura, která ukazuje efektivní cestu k vysněné postavě s pomocí ovoce a zeleniny.

Jak dieta funguje?

Celkový proces je velice jednoduchý a není tedy nutné dodržovat složité návody a postupy. V první fázi obdržíte kromě vypsaných produktů také e-knihu, která obsahuje nejen každodenní plán stravování, ale také recepty na dvě hlavní jídla denně.

V rámci Santiagovy diety začnete ráno lahodným proteinovým nápojem a navážete zeleninovou nebo ovocnou svačinkou. Oběd už bude ve vaší režii s pomocí našich e-knihy. Následuje další lehká proteinová svačinka. Večeři si připravíte dle přiložených receptů a den zakončíte druhou večeří v podobě Fit-day proteinového nápoje.

S tímto jednoduchým denním jídelníčkem zahájíte efektivní spalování, a můžete tak kráčet vstříc vaší vysněné figuře.

Co konzumovat a jaké potraviny omezit?

 

Balíček obsahuje:

1× Protein performance čokoláda 900g (30 porcí)

1× Hrníčkový koláč - Mugcake chocolate 600g (20 porcí)

1x Smoothie mango-berry 900g (30 porcí)

1x Kokosový koktejl jahoda 30g (jedna porce)

1x Kokosový koktejl čokoláda 30g (jedna porce)

1x Kokosový koktejl káva 30g (jedna porce)

1x Kokosový koktejl banán 30g (jedna porce)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: