1 Fit-day Santiagova dieta 1. fáze 0.-12. den (75 porcí)

Startovní balíček, který přivykne zažívání jedince na rostlinou stravu. Balení je plné skvělých příchutí, zpříjemňující dietu. Spolu s produkty obdržíte také knihu receptů, která jsou ideální v kombinaci s našimi nápoji.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 699 Kč 1 699 Kč / 1 ks
Kategorie: Santiagova dieta
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.6 kg
Položka byla vyprodána…

Chcete zhubnout, ale nechce se vám dodržovat složité dietní programy. Připravili jsme pro vás ojedinělou variantu, která nejen zpříjemňuje celý proces, ale také se snaží zachovat návyky získané během procedury.

Vyzkoušejte Santiagovu dietu, která vám dokáže, že lze konzumovat pouze rostlinnou stravu, chutně a bez zbytečného hladovění.

Program jsme vyzkoušeli na vlastní kůži, a přizpůsobili tak maximálně vašim potřebám.

Popisek web04

Co je to Santiagova dieta?

Redukční program, který má snížit hmotnost a naučit jedince konzumovat rostlinou stravu. Naše nápoje jsou rozvrženy do přesných gramáží, které slouží jako doplněk k hlavnímu jídlu. Pokud chcete přesedlat na rostlinou stravu, hodláte zhubnout nebo jen chcete jíst zdravě, náš program spolu s knihou receptů vás naučí jaké potraviny konzumovat, jaká pravidla dodržovat a povede vás vstříc vašemu zdravějšímu a lepšímu já.

Proč zvolit Santiagovu dietu?

Chcete zhubnout, ale nechce se vám vymýšlet složité recepty a dodržovat komplikované principy? Náš program, spolu s knihou vám poskytne návod na snadnou a rychlou přípravu jídel. V kombinaci s Fit-day proteinovými nápoji, zaženete chuť na sladké a podpoříte spalování vašeho organismu.

Proces výroby

Veškerá výroba probíhá v malebné vesnici nedaleko Olomouce, kde pro vás v útrobách závodu tvoříme produkty té nejvyšší kvality.

Pro koho je Santiagova dieta určena?

Náš program ocení všichni zastánci diet, ale také ti, které už nebaví složité, nefunkční, a hlavně předražené dietní programy. Santiagova dieta je revoluční procedura, která učí zdravé stravování, s respektem k přírodě, s přesahem do budoucnosti. V případě, že program úspěšně dokončíte a naučíte se zdravé návyky, není již třeba dalších investic. Navíc s obsahem hrachového proteinu bez alergických reakcí a čistě rostlinným původem.

Balíček obsahuje:

1x Protein original čokoláda 900 g
1x Protein performance natural 900 g
5x Smoothie detox 30 g
2x Smoothie banán-kokos 30 g
4x Smoothie mango-malina 30 g
2x Smoothie banán-čokoláda 30 g
2x Smoothie špenát-banán 30 g
1x Fit-day shaker transparentní 600 ml
1x kniha Santiagova dieta v el. podobě 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: