5 zbytečností, které vám k vysněné figuře nepomohou!

5 ZBYTEČNOSTÍ, KTERÉ VÁM K VYSNĚNÉ FIGUŘE NEPOMOHOU!

1) ČAJE NA HUBNUTÍ

Určitě jste si všimli na velkém množství hubnoucích a zázračných čajů, které nám trh nabízí. Bohužel vás musím vyvézt z omylu, z dlouhodobého hlediska vám tyto čaje k úbytku váhy nepomůžou. Čaje obsahují především látky, které odvodnují váš organismus nebo mají projímavé účinky. Takže když se postavíte na váhu, máte o pár kilo méně, ale je třeba si uvědomit, že nepůjde o úbytek tukové tkáně ale převážně zmíněné vody.

fitday%20hubnut%C3%AD

2) STAHOVACÍ A ZUŽOVACÍ PÁSY

Tak jako čaje zaplavily internet jsou zde i stahovací pásy. Většina z vás s tím nemusí souhlasit, ale nošením korzetů nedocílíte užšího pasu (jelikož je dán geneticky) ani nespálíte větší množství tuku. Žádná studie zatím neprokázala, že nošením korzetu spálíte více tuku v obslasti pasu. Díky pocení rychleji odejde voda z vašeho podkoží a budete mít lepší držení těla, ovšem na útlý pas díky této pomůce můžete zapomenout.

 

3) PILULKY A LÉKY

Zatím nebyla vynalezena pilulka, kterou by jste pozřeli před nebo po jídle a vaše figura by pořád vypadala jako z prestižního časopisu. Nic jiného než zdravý pohyb a zdravé stravování vám k vysněné figuře bohužel neposune. Na trhu najdeme také řadu hubnoucích legín a neoprénových korzetů, je třeba si také uvědomit, že spalování tuku není závislé na míře pocení. Tudíž spocené tričko neznamená, že jste spálili více kalorií než člověk, který má tričko naprosto suché.

fitday%20l%C3%A9ky

4) POMŮCKY, KTERÉ CVIČÍ ZA VÁS

Reklamní spoty které začnájí ,,stačí jen 5 minut denně a díky našemu vibračnímu pásu nejen zhubnete ale vaše břicho bude vypadat sexy a vytvarované’' jsou jeden velký omyl. Tyto reklamy cílí na pohodlnost a vidinu toho, že bez námahy mužete vypadat jako závodník kulturistiky. Jediné co opravdu zhubne je objem vaší peněženky.

 

5) TRENÉŘI BEZ ZKUŠENOSTÍ A VÝSLEDKŮ

Čím dál více se setkáváte s odborníky říkající si ,,nutriční terapeut'' nebo ,,osobní trenér’’? Bohužel i zde platí, že je třeba dát na zkušenosti a výsledky vámi zvoleného trenéra. Ovšem často se řídíme tím, co má osobní trenér napsáno před a nebo za jménem. Váš osobní trenér není pouze člověk který vám bude říkat co a jak máte dělat, měl by být vašim přítelem, který s vámi bude sdílet i vaše problémy či úpěchy, jelikož psychika je více než polovina úspěchu. Proto vybírejte pečlivě a rozhodnětě, komu své pocity a peníze svěříte.

Fitday%20v%C3%BDsledky