5 tioů lidí, které potkáváme v posilovně

5 TIPŮ LIDÍ, KTERÉ POTKÁVÁME V POSILOVNĚ

Určitě jste se setkali s různými typy lidí, které navštěvují fitness centrum. Dnes si řekneme 5 nejčastějších, které zaručeně potkáte při návštěvě vašeho oblíbeného fitka.

 

1) ŘVOUN

Také to učitě znáte, rozléhající se řev a nářek po celém fitku. Čím více zařvu, tím více to přece poroste! Bohužel většina lidí se tímto křikem vyvede z koncentrace a nedocílí správné techniky cviku a ani okolí nebude přívětivé. Takže místo obdivu sklidítě tak akorát posměch.

fitday záda

2) HAMOUN

Rozhodně se to nestalo pouze vám. Čekáte nepopsatelnou dobu až se vám uvolní vaše vytoužené jednoruční činky, jelikož kolega vedle vás si pro sebe ukořistil 3 páry. Určitě je v pořádku dodržet svůj trénink tak, jak jste si ho naplánovali. Ovšem je třeba si uvědomit, že nejste ve fitku sami a 10 serií s tímto nářadím, také nebude to právé pro vaše vytoužené gainy (svaly).

 

3) LOVEC SELFIE FOTEK

Bez fotky z tréninku jako by nebyl. Přece když to nevidí ostatní, nestálo to vůbec za to. Další trendy, které v posilovně můžete sledovat jsou selfie a sociální sítě. Určitě mají nejen ve fitness světě svůj ne malý prostor. Ovšem berte na vědomí, že jste přišli cvičit, ne udělat novou kolekci fotek.

 

4) STYLISTA

Koupit si jako motivaci do posilovny nové oblečení určitě není špatná volba, bohužel oblečení vás z teplého domova nevytáhne a nedovede k vašim výsledkům. Je hezké vypadat dobře, bohužel to o tom není. Pokud k tomu přidáte i kvalitní trénink a jídlo dosáhnete vysněného cíle.

fitsay%20stylista

5) VÁŠNIVÝ PISÁLEK

30 minut obsazený stroj, čekáte až se uvolní. Při dotazu zda už bude stroj volný se ozve ,,vždyť jsem začal’' (psát leda báseň před půl hodinou). Přesně takto to dnes vypadá ve fitness centrech. Místo pořádné dřiny raději napíšu slohovku, vždyť proto jsem zde přišel. Škoda, že jen ty výsledky se nedostavují.